Co ci mogą dać rękawiczki santex?

Bezpieczeństwo jest bardzo ważne – w końcu każdy chce pozostać zdrowy. A w tych czasach unikanie styczności z czynnikami chorobotwórczymi jest jeszcze ważniejsze niż kilka lat temu. Nie warto ryzykować zdrowiem swoich i swoich najbliższych, nie warto martwić się o to, że można zachorować i pogorszyć komfort swojego życia. Warto natomiast postawić na wyrób medyczny klasy I, jakim są dobrze dobrane rękawice lateksowe i w ten sposób chronić swoje dłonie. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza dla osób, które mają styczność ze skórą i ciałem innych ludzi z przyczyn zawodowych. Dlatego nie warto zwlekać – jeśli planujesz rozpoczęcie takiej działalności – na przykład otworzenie własnego salonu kosmetycznego – zaopatrz się w środek ochrony indywidualnej, czyli właśnie w rękawice. Czasami to jednak za mało – wtedy przydadzą się jeszcze dodatkowo fartuchy medyczne.

Rękawice lateksowe – zadbaj o bezpieczeństwo

Musisz dbać o swoje bezpieczeństwo i zdrowie. Tym bardziej, że zawsze istnieje ryzyko, że nieświadomie zarazisz inne osoby, jeśli zachorujesz. Rękawice lateksowe santex to  pierwszy, ale bardzo poważny krok ku bezpieczeństwu własnemu i swojego najbliższego otoczenia. To środek ochrony indywidualnej kat. trzeciej, co sprawia, że jest bardzo wartościowym wyrobem. Takie rękawice służą do jednorazowego użytku. Wybierz odpowiedni typ rękawicy – najczęściej sprzedawany w opakowaniu jednostkowym, które mieści sto sztuk i czuj się bezpiecznie.

Nie tylko salony kosmetyczne! Dla kogo są rękawiczki santex?

Kto skorzysta na rękawiczkach wykonanych z lateksu? Bez wątpienia rękawiczki santex to produkty mające powszechne zastosowanie w salonach kosmetycznych, gabinetach weterynaryjnych, w domach opieki, wśród pielęgniarek, opiekunek osób starszych, a także lekarzy. Choć zawodom medycznym przyda się też odpowiedni fartuch medyczny jednorazowy. Rękawice santex będą dla każdego dużym wsparciem.

Rękawice lateksowe santex – zalety

Jeśli dobrze dobierzesz rękawiczki do powierzchni dłoni to unikniesz nieodwracalnych uszkodzeń skóry. Prace domowe, drobne prace montażowe, praca w przemyśle chemicznym – to wszystko sprawi, że będziesz odpowiednio zabezpieczony. Takie rękawiczki umożliwiają dobrą chwytność. Materiał cechuje też maksymalna elastyczność, rozmiary również można dopasować do swoich dłoni, przez co praca będzie o wiele wygodniejsza, a także bezpieczniejsza – co ma największe znaczenie podczas wykonywania konkretnych zadań.

 

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij