Constance Carroll wspiera OnkoCafe!

Constance Carroll to marka kosmetyczna z brytyjskimi korzeniami, której historia powstania sięga 1980 roku. Dziś siedziba tej jednej z najstarszych marek kosmetycznych na świecie mieści się w Polsce, co sprawia, że oczy właścicieli firmy w szczególności zwrócone są na potrzeby Polek. Stąd pomysł, aby na moment przed różowym październikiem, który zwraca szczególną uwagę na profilaktykę raka piersi, wesprzeć działalność OnkoCafe – fundacji, która pomaga chorym onkologicznie. Constance Carroll na co dzień trzyma rękę na pulsie trendów, potrzeb i oczekiwań kobiet, czego dowodem tego jest m.in. wzbogacanie oferty o produkty wege i udział produktów marki w konkursie na „Doskonałość Roku” magazynu “Twój Styl”.

Troska o kobiety w rozumieniu Constance Carroll nie ogranicza się do produkcji kosmetyków. „Jako firma wrażliwa społecznie, jesteśmy pełnym wsparciem dla kobiet w różnych życia odcieniach, a zwłaszcza wtedy, gdy to wsparcie jest szczególnie potrzebne – przekonuje Daniel Bogusz z Constance Carroll.” -Team Constance Carroll to w zdecydowanej większości kobiety: matki, żony, partnerki, które na co dzień mierzą się z milionem ról społecznych i świetnie sobie radzą z wyzwaniami. Są jednak takie momenty, gdy i one potrzebują wsparcia – dodaje.

I nie są to tylko słowa. W połowie września ruszyła bowiem akcja „Constance Carroll na różowo”, w ramach której 20% z każdego sprzedanego kosmetyku zasila konto fundacji OnkoCafe.

„Takie wsparcie jest nam wszystkim bardzo potrzebne” – dodaje Anna Kupiecka, prezes zarządu OnkoCafe. „Nie tylko finansowe, ale także emocjonalne. Poczucie, że jesteśmy razem w tak trudnych sytuacjach, dodaje siły do walki z chorobą”.

To wspólne działania, które ponad wszelką wątpliwość udowadniają, że my  – kobiety nie tylko chcemy, ale i potrafimy się wspierać. Kasia Nosowska powiedziała kiedyś, że kobiety są organizmem ultradoskonałym, potrafią się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. To prawda. Zwykle bierzemy się w garść, gdy życie daje nam popalić, ale pomocna dłoń jest zawsze mile widziana. Dlatego firma Constance Carroll dzieli się tym, co ma”  –  tak o akcji mówi związana z firmą Anna Hacuś, inicjatorka pomysłu.

Chcesz pomóc? Nie zwlekaj! Małe gesty – wielka sprawa. Wejdź na www.constancecarroll.pl i pomóż tym, którzy Twojego wsparcia po prostu potrzebują.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij