Czym jest fake fit

Dzisiaj patrząc na nasze otoczenie znajomych, widzimy coraz większe zainteresowanie różnego rodzaju sportami, czy też ogólnie aktywnością fizyczną. Trzeba przyznać, że zdrowy sportowy tryb życia, staje się coraz bardziej na czasie, gdzie jeszcze kilka lat temu, aktywność fizyczna była tylko domeną sportowców lub prawdziwych pasjonatów. Czasy jednak zmieniają się i dzisiaj zdrowe podejście do treningu, wydaje się czymś praktycznie codziennym. Patrząc na znajomych prowadzących naprawdę surowy tryb życia, my sami nie możemy być gorsi.

W takich wypadkach bardzo dużą rolę odgrywa psychika, ponieważ chcąc dorównać naszym znajomym, powinniśmy skorzystać z podobnego trybu w ciągu dnia. Niektórzy jednak przyzwyczajeni do lenistwa, zamiast rozpocząć sportowe życie, zwyczajnie zaczynają udawać, że ćwiczą lub wykonują inne czynności. Jest to nic innego jak fake fit, gdzie osoba zwyczajnie gra, pokazując, jak to dużą wagę przywiązuje do ćwiczeń i zdrowego trybu życia. W rzeczywistości jednak wspomniana osoba robi praktycznie wszystko na odwrót, zwłaszcza gdy nikt nie patrzy.

Sport na pokaz

W momencie, gdy znajomi pojawiają się w otoczeniu, wspomniany fałszywy sportowiec, sięga po hantle oraz wiele innych przydatnych gadżetów w sporcie i robi tak zwaną pokazówkę, dzięki czemu znajomi mogą mylnie to odczytać. Takich fałszywych fitness menów, jest dzisiaj naprawdę bardzo dużo. Takie osoby wszystko robią dla szpanu, a nawet obnoszą się z tym w swojej pracy, przez co wiele osób faktycznie daje się na to nabrać. Oczywiście w przypadku braku trybu sportowego, taka osoba nigdy nie zauważy zmian w swoim ciele.Każdy może udawać, pokazywać coś, co nie ma miejsca, ale ostatecznie zmiany ciała nie będą dostrzegalne i ktoś, kto zna się, na tego typu temacie z łatwością odgadnie, że dana osoba zwyczajnie udaje, by być na topie. Oczywiście nie warto robić czegoś takiego, zamiast udawać, że ćwiczymy lepiej naprawdę sięgnąć po hantle, oraz wiele innych przydatnych przyrządów do ćwiczeń i zmienić swoje życie.

Popracujmy nad sobą

Nie należy udawać, tylko wziąć się do roboty. Zdrowy tryb życia pozwala nam na poprawę zdrowia oraz naprawia wiele innych problemów. W ten sposób możemy zrzucić zbędne kilogramy lub wypracować fajną sylwetkę. Po co więc udawać, skoro możemy ćwiczyć naprawdę i mieć z tego duże korzyści. Dzisiaj zdrowy tryb życia, wcale nie oznacza nudy. To, jaką ścieżką podążymy, zależy tylko i wyłącznie od nas, ale nie powinniśmy nigdy udawać sportowego trybu życia, tylko dla popisu, ponieważ w ten sposób bardzo sobie szkodzimy.Nasze ciało nie zawsze przyzwyczajone jest do dużego wysiłku, ale mimo wszystko można nad tym aspektem popracować i zmienić swoje życie na lepsze, wystarczą tylko chęci i odrobina zaangażowania, aby rzeczywiście w pełni osiągnąć cel.

Sport to wiele korzyści

Na pewno nie każda osoba jest w stanie ściśle trzymać się diety czy zmusić do ćwiczeń, ale to nie oznacza, że z czasem nasze nastawienie się nie zmieni. To o wiele rozsądniejsze podejście, niż tak zwany fake fit, który naprawdę w wielu przypadkach może być niebezpieczny. Dlatego nie próbujmy na siłę udawać, że ćwiczymy, tylko na serio weźmy się do roboty.Nikt nie wymaga od nas wielogodzinnych ćwiczeń, wystarczy jakieś 30 minut dziennie, aby w pełni zdrowo podchodzić do życia. Odpowiednie prowadzenie zdrowego życia jest najprostszym kluczem do sukcesu, dlatego pracujmy nad sobą, a nie tylko udawajmy, że robimy coś, czego tak naprawdę nie robimy. Zróbmy to tylko dla siebie, a nie dla innych osób.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij