Jak zaskoczyć partnera podczas gry wstępnej?

Gra wstępna nie musi zawsze wyglądać tak samo. Pomysłów na jej urozmaicenie jest naprawdę wiele, wystarczy, że kilka z nich uda się zastosować w swoim życiu, by pozytywnie zaskoczyć partnera, a ten istotny element zbliżenia sprawi, że cały stosunek nabierze rumieńców. Cały czas kochacie się i zaczynacie stosunek w ten sam sposób, co przyczynia się do tego, że nie czerpiecie już z niego satysfakcji? Koniecznie sprawdź jak zaskoczyć partnera podczas gry wstępnej.

Masaż- pozytywnie zaskoczy partnera i pobudzi jego zmysły

Zadaniem gry wstępnej jest wyostrzenie zmysłów, aby doznania płynące z seksu były jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Warto dbać o to, by życie seksualne nie straciło barw, dlatego tak istotne jest szukanie sposobów na jego urozmaicenie. Antidotum na zaskoczenie partnera podczas gry wstępnej może być masaż lub korzystanie z zabawek erotycznych, które dostępne są w sexshopie Veneria

Masaż jest chwilą prawdziwego odprężenia i relaksu, która pozwoli na zapomnienie o codziennych sprawach. Subtelna wędrówka dłoni po ciele uwolni partnera od nerwowego napięcia. Masaż pobudzi jego zmysły i zaprosi do wspaniałego seksu, który nie tylko wzmacnia więź między dwojgiem ludzi, ale także służy zdrowiu. Doskonałym dodatkiem do masażu są specjalnie stworzone do tego świece, które nie tylko cudownie pachną, ale ich wosk nadaje się do zmysłowego rozprowadzenia po ciele.

Chcesz zaskoczyć partnera podczas gry wstępnej? Zaproponuj mu kąpiel!

Wspólna kąpiel przyczyni się do uspokojenia i ustabilizowania niektórych istotnych organów i pomoże w osiągnięcie stanu relaksu. Wspólna kąpiel z ukochaną osobą będzie więc świetnym, oryginalnym wstępem do uprawiania seksu. Podczas niej poświęca się jeszcze więcej uwagi ciałom, a to pogrąży dwoje kochanków w głębokim poczuciu bezpieczeństwa i intymności. Kąpiel będzie doskonałą okazją na wzajemne zbadanie swoich mokrych ciał wzrokiem, a także na ich czułe pocieranie poprzez mydlenie. 

Seksowna bielizna 

Seksowna bielizna koniecznie powinna być wykorzystana, jeśli chce się zaskoczyć partnera podczas gry wstępnej. Sprawia ona przyjemność nie tylko mężczyznom, którzy są wzrokowcami, ale także kobietom, które ją noszą. Uwodzicielskie zestawy z pewnością zaskoczą partnera, pobudzą jego wyobraźnię, a także zachęcą do odkrywania tajemnic ciała. Bielizna powinna być zmysłowa i elegancka. Prześwitujące lub koronkowe zestawy wyglądają niezwykle uroczo, kobieco, a przede wszystkim seksownie. 

Zaproponuj wykorzystanie gadżetów 

Korzystanie z gadżetów w sypialni nie jest już niczym wstydliwym, a wręcz przeciwnie, stało się to niezwykle popularne. Zaproponuj partnerowi wykorzystanie do gry wstępnej wibratora dla par, kajdanek lub innych zabawek. Być może zastanawialiście się kiedyś, jak to jest nie widzieć i zdać się na przyjemność seksualną, która odczuwana będzie innymi zmysłami? Zaproponuj partnerowi zakrycie oczu opaską. Po jej założeniu wyostrzą się inne zmysły. Każdy dotyk, pocałunek i muśnięcie wargami będzie jeszcze bardziej przyjemne. A może zdecydujecie się na wypróbowanie strapon i intensywne doznania?

Seks nie bierze się z powietrza, jest on efektem uczuć, starań i zachowań. Rutyna w sypialni podczas gry wstępnej nie jest niczym dobrym, dlatego warto ciągle zaskakiwać swojego partnera. Wykorzystaj do tego gadżety erotyczne, takie jak https://veneria.pl/61-strap-on i czerp z seksu prawdziwą przyjemność!

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij