Jaka suszarka do rąk będzie najlepsza dla jednostki medycznej?

Spośród wysokiej jakości suszarek do rąk, dostępnych w sprzedaży sklepów stacjonarnych i internetowych, marka Impeco cieszy się bardzo dużą popularnością. Wpływa na to zarówno bardzo dobra renoma produktów, ich staranne wykonanie, jak również ciekawy wybór modeli.

Dziś zajmiemy się jedną z ciekawszych suszarek, która powoli pnie się do góry w rankingach popularności. Jest to model Impeco Compact. Suszarki do rąk z tej serii, mają jedną wspólną cechę. Jest nią nowoczesne wzornictwo. W tym przypadku nie doświadczymy żadnych ostrych krawędzi, które mogłyby negatywnie wpływać na odczucia osób, mających z nią do czynienia. Suszarki do rąk Impeco Compact posiadają silnik o mocy zaledwie 550W. Wydaje się to być niezwykle mało. Jednak to tylko złudzenia. Nowoczesna konstrukcja silnika sprawia, że tylko 550W wystarczy do tego, aby generować siłę podmuchu wynoszącą 150 m3 na godzinę, a prędkość wynosi wówczas 90 metrów na sekundę. Takimi wynikami mogą się pochwalić wyłącznie suszarki do rąk, o mocy przekraczającej 1500 W i o dużym zapotrzebowaniu na energię elektryczną.

Z innych ważnych rzeczy, które mogą okazać się decydujące dla osoby, która zechce kupić tę suszarkę do rąk, jest niezwykle krótki czas suszenia. Wynosi on zaledwie 8 do 14 sekund, co wydaje się być zupełnie nowym rekordem, któremu nie sprosta większość dostępnych na rynku suszarek. Co więcej, suszarki do rąk Impeco, pomimo swojej niewygórowanej ceny, oferowane są z aż 2 letnią gwarancją door to door. Wiadomość ta na pewno ucieszy te wszystkie osoby, które myślą o jej kupnie do swojej firmy lub hotelu. W razie wystąpienia jakichkolwiek problemów z prawidłowym działaniem takiej suszarki, możemy być pewni tego, że serwis szybko przystąpi do jej usunięcia, a my nie będziemy musieli troszczyć się o samodzielne dowiezienie suszarki do rąk do naprawy.

Na koniec kilka słów o montażu oraz o tym, jak suszarka prezentuje się na żywo. Produkt rzeczywiście może się podobać. Co więcej, suszarka prezentuje się nadzwyczaj elegancko umieszczona na ścianie. Urządzenie posiada klasyczny system montażowy na kołki, który nikomu nie powinien sprawiać problemu. Przy korzystaniu z suszarek, bardzo ważne jest utrzymanie higieny. Tutaj te warunki zostały w pełni zapewnione, za pośrednictwem powłoki antyka bakteryjnej, w całości pokrywającej obudowę z tworzywa ABS. Wykorzystanie tego materiału do wykonania obudowy suszarki do rąk, wiąże się z wieloma zasadniczymi korzyściami. Przede wszystkim czyszczenie urządzenia jest niezwykle szybkie i wygodne, nie zajmuje przy tym nadmiernie dużo czasu, nie wymaga również posiadania zaawansowanych środków czyszczących, które mogłyby zwiększać koszta serwisowania. Dodatkowo, krótki czas trwania pojedynczego cyklu suszenia rąk, również odbija się na zmniejszeniu opłat za energię elektryczną. Dodając do tego bardzo atrakcyjne wzornictwo, cena nie przekraczająca 700 złotych wydaje się być bardzo atrakcyjną dla każdego nabywcy, ceniącego jakość, niezawodność i sprawdzoną markę urządzeń, w które inwestuje swoje pieniądze.

Produkt do kupienia w promocyjnej cenie 693,99 PLN na: https://higieniczny.pl/suszarki-do-rak.html.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij