Kiedy warto skorzystać z usług ginekologii plastycznej

Kiedy warto skorzystać z usług ginekologii plastycznej?

Z każdym rokiem rośnie liczba kobiet, które chętnie korzystają z usług kliniki ginekologicznej. Dzięki temu mogą w prosty i bezpieczny sposób pozbyć się problemów z wyglądem miejsc intymnych oraz skorzystać z dodatkowych usług modelowania sylwetki.

  1. Chirurgia intymna bez tajemnic
  2. Ginekologia estetyczna
  3. Konsultacje ginekologiczne ze specjalistami

Jeżeli więc nie jesteś zadowolona z wyglądu swojego lub swoich miejsc intymnych, koniecznie sprawdź ofertę warszawskiej firmy.

Chirurgia intymna bez tajemnic

Czasami wystarczy drobna korekta chirurgiczna, aby kobieta mogła na nowo poczuć się atrakcyjnie i być zadowolona z każdej części swojego ciała. Takie zabiegi ginekologii plastycznej są chętnie wybierane przede wszystkim przez kobiety, które rodziły w sposób naturalny. Trudno wówczas liczyć na to, że wygląd dróg rodnych będzie zgodny ze stanem pierwotnym. Doświadczony lekarz, przeprowadzając plastykę krocza lub waginoplastykę pomoże ci pozbyć się problemu przerostu warg sromowych. Może również usunąć dysproporcję anatomiczne. To jednak nie wszystko, gdyż dzięki wieloletniemu doświadczeniu specjaliści radzą sobie także z rekonstrukcją stref intymnych. Pozostałe usługi dostępne w ramach ginekologii plastycznej to między innymi liposukcja, perineoplastyka, labioplastyka i hymenotomia.

Ginekologia estetyczna

Największą zaletą, z jaką wiąże się ginekologia plastyczna, jest to, że chociaż znacznie poprawia ona estetykę narządu rodnego i jakość życia intymnego, to jednocześnie należy do grupy mało inwazyjnych zabiegów. Widać to na przykładzie laseroterapii ginekologicznej. Ten bezpieczny zabieg pozwala skutecznie wyleczyć nietrzymanie moczu u kobiet, które przeszły liczne ciąże.

Konsultacje ginekologiczne ze specjalistami

Każdy zabieg, który oferuje klinika ginekologii estetycznej https://medifem.pl/, poprzedzony jest dokładnym wywiadem medycznym. Dzięki temu lekarz może zaproponować najlepiej dobraną usługę, która będzie najskuteczniejsza w danym przypadku. Zacznij więc od omówienia się na wizytę. Możesz to zrobić przez dostępny na stronie formularz, w którym od razu sprawdzisz wolne terminy oraz lekarzy specjalizujących się w określonych usługach. Warszawska klinika ginekologii plastycznej oferująca zabiegi rekonstrukcyjne to pierwsza w Polsce placówka z tak bogatym zakresem usług. Od lat pracują dla niej najlepsi specjaliści, więc niezależnie od tego, na jaki zabieg się zdecydujesz, na pewno trafisz w dobre ręce. Po zabiegu będziesz mogła odpocząć w nowocześnie urządzonym pokoju, który wyposażony jest w telewizję, internet oraz węzeł sanitarny.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij