Nuda w sypialni Te porady pomogą przerwać rutynę

Nuda w sypialni? Te porady pomogą przerwać rutynę

Raz, dwa, trzy… Czego w łóżku chcesz Ty? Problemy seksualne mogą spotkać nawet najlepiej dobraną parę. Często dotykają one związki z długim stażem. Gdy ciało partnera lub partnerki znasz na pamięć, możesz odczuwać mniejszy pociąg seksualny. Powodem tego może być rutyna, która powoli trawi wasz związek. Nie pozwól, aby Twoja relacja cierpiała na brak namiętności. Seks jest cudowną częścią relacji i nawet po latach może być ekscytujący jak za pierwszym razem.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, gdy odczujesz, że wasz seks staje się bardziej mechaniczny niż emocjonalny, jest rozmowa. O życiu intymnym rozmawia się niektórym trudno. Warto jednak się przełamać. Wzajemne zrozumienie pomoże wam rozpalić na nowo ogień w waszym łóżku.

O czym rozmawiać? Przede wszystkim o waszych fantazjach. Być może posiadacie wspólne preferencje? Niezależnie od stażu związku, zawsze są jakieś scenariusze, fetysze lub pozycje, których jeszcze nie probowaliście. Rozmowa pomoże Wam je zlokalizować. Jeżeli sami nie macie pomysłu na urozmaicenie, możecie skorzystać z artykułów dostępnych na stronach tematycznych.

Może okazać się, że lata uprawiania seksu to dopiero początek waszej namiętnej przygody. Bardzo ważne jest, abyście zaznaczyli wspólnie granicę. Niektóre praktyki seksualne mogą być dla niektórych nie do przyjęcia. Dlatego rozmawiajcie zarówno o tym, co was interesuje, jak i o tym, co całkowicie odrzucacie. W ten sposób unikniecie rozczarowań.

W łóżku się śpi, a nie…!

Brak satysfakcji z seksu może być spowodowany powtarzającymi się bodźcami. Seks w jednym miejscu, zawsze w jednej pozycji, taki sam każdego tygodnia, po czasie przestaje zaskakiwać. Dlatego poszerzcie repertuar lokacji, w których możecie uprawiać stosunek. Te same pozycje w różnych miejscach potrafią zapewnić zupełnie odmienne doznania seksualne.

Wykaż się kreatywnością i wykorzystaj otaczającą Cię przestrzeń. Uprawiając seks w wygodnym łóżku, możecie sobie pozwolić na klasyczną pozycję misjonarską, jeżeli przejdziecie na schody, będziecie zmuszeni wybrać inną pozycję. Pozwoli Wam to nieco poszerzyć wachlarz seksualnych technik.

Możesz wykorzystać ruchome elementy, aby urozmaicić wasz stosunek. Włączona pralka jest idealnym przykładem tego, jak przedmioty codziennego użytku, mogą zmienić oblicze seksu i pomóc w rozwiązaniu problemów seksualnych.

Czy wypada dorosłym bawić się zabawkami?

Jest mnóstwo sklepów oferujących świetnej jakości akcesoria erotyczne, przykładem niech będzie sklep Sensimi. Skoro macie takie możliwości urozmaicenia swojego życia erotycznego, dlaczego z tego nie korzystacie? Warto wypróbować suplementy zwiększające doznania, przez wszelkiego rodzaju gadżety do BDSM, aż po seksowne stroje. Wszystko to jest do waszej dyspozycji i powinniście o tym pamiętać!

Głównym powodem, dla którego pary nie decydują się na zakup akcesoriów erotycznych, jest obawa przed osądem. To dość irracjonalny lęk jednak bardzo powszechny. Macie prawo czerpać ze swojego życia erotycznego tyle ile chcecie. Nie powinniście odczuwać żadnego skrępowania. Czujcie się swobodnie i myślcie o swoich potrzebach.

Kobiety zazwyczaj są bardziej otwarte na takie urozmaicenie, ale mężczyźni również powinni się odważyć. Jest szeroki wybór gadżetów zarówno dla Pań, jak i dla Panów. Jeżeli jesteście początkujący, możecie zacząć od:

  1. kajdanek erotycznych
  2. zmysłowej bielizny
  3. pierścieni wibrujących
  4. opaski na oczy

Stopniowo zwiększając swój poziom zaawansowania, możecie przechodzić do bardziej wymagających akcesoriów lub pozostać na komfortowym dla was poziomie.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij