Operacje plastyczne – szansa na bogatego męża

Pomimo tego, że w Polsce operacje plastyczne i wszelkiego rodzaju zabiegi upiększające wciąż raczkują i są dość często traktowane po macoszemu, to na całym świecie chirurgia plastyczna jest bardzo popularnym odłamem medycyny.

Wbrew pozorom z operacji plastycznych korzystają nie tylko bogate kobiety realizujące w ten sposób swoje „zachcianki”, ale przede wszystkim kobiety pragnące lepszego życia. O czym mowa? Oczywiście o poszukiwaniu lepszego życia poprzez zdobycie bogatego męża!

Już na samym początku rozważań na temat operacji plastycznych trzeba wyraźnie podkreślić, że próby wydobywania się z biedy i zaznania lepszego, tj. bogatszego życia, cieszą się największą popularnością w takich krajach jak Wenezuela czy Chiny – wśród krajów, w których bogactwo i przepych przeplatają się ze skrajną biedą. Czy jednak rzeczywiście jest to sposób na lepsze życie i znalezienie bogatego męża? Czy „dobry” wygląd rzeczywiście w tym pomaga?

Przede wszystkim wygląd!

Nie trzeba nikomu chyba udowadniać, że mężczyźni są przede wszystkim wzrokowcami – przyciąga ich nie tylko skrywany intelekt i zainteresowania, ale w pierwszej kolejności zwracają uwagę właśnie na wygląd kobiety mającej być ich przyszłą wybranką.

przede-wszystkim-wyglad

Pomimo tego, że wygląd i piękno są rzeczami przemijającymi, to większość bogatych mężczyzn patrzy na swoją przyszłą wybrankę w kontekście prezentowania się z nią w towarzystwie czy też własnej satysfakcji z posiadania u swego boku kobiety o wyglądzie modelki. Co prawda zdarzają się wyjątki od tej zasady, jednak ogólne statystyki są nieubłagane!

Prawdziwa miłość czy miłość do piękna?

W przypadku kobiet w Wenezueli czy też Chinach nie chodzi w żadnym wypadku o znalezienie prawdziwej miłości, ale przede wszystkim o podniesienie własnego statusu społecznego i opuszczenie slumsów. Często nawet przeskok do takich warunków życia, jakie mamy w Polsce, jest dla nich życiowym sukcesem! Nie oznacza to jednak w żadnym wypadku, że poprawa wyglądu nie pomoże nam w znalezieniu prawdziwej miłości i uczucia.

Poprawa wyglądu?

Inwestycja we własną osobę i we własne ciało w przypadku Wenezuelek i Chinek w większości przypadków się sprawdza. Internet pełen jest przypadków kobiet, które właśnie po inwestycji kilku tysięcy dolarów we własne ciało – poprawienie nosa, ust, piersi czy też korekcji uszu – znalazły bogatego męża i odmieniły swój los.

poprawa-wygladu

Co prawda trzeba mieć na względzie, że w takim wypadku dzieci nie odziedziczą urody kobiety, jednak po wymieszaniu genów niekoniecznie muszą pójść w ślady „brzydkiej” matki! W wielu przypadkach przeszłość kobiety i fakt poprawienia przez nią pewnych części swojej urody nawet nie wychodzi na jaw!

Jak to wygląda w Polsce?

Pomimo tego, że w Polsce nie ma żadnych oficjalnych statystyk dotyczących ilości operacji plastycznych i nikt nie prowadzi żadnych badań związanych z motywacją kobiet poddającym się chirurgii plastycznej, to niewątpliwie podobne zjawisko istnieje. Wbrew pozorom inwestycja w siebie i własne ciało w Polskich warunkach nie należy do najtańszych, jednak nie jest to kwota nie do zdobycia.

Większość klinki zajmujących się operacjami plastycznymi świadczy swoje usługi w cenie maksymalnie kilkunastu tysięcy złotych za zabieg – powiększanie biustu to przeważnie 12-16 tysięcy złotych, korekta odstających uszu to około 3 tysięcy złotych, a samo podniesienie biustu to przeważnie 8 tysięcy złotych.

Podsumowanie

Czy jednak operacja plastyczna w celu niejako oszukania przyszłego męża jest dobrym pomysłem i rzeczywiście się sprawdza? Wielu bogatych mężczyzn z rezerwą podchodzi do pięknych kobiet, które nastawione są jedynie na wystawne życie i korzystanie z majątku bez żadnego wkładu własnego.

Nie ma jednak wątpliwości, że w przypadku Wenezueli czy Chin tego typu zabiegi plastyczne są niezwykle popularne i nic nie wskazuje na to, aby miało się w tej dziedzinie cokolwiek zmienić. Skoro są bogaci mężczyźni poszukujący pięknych kobiet to i znajdą się kobiety, które gotowe są odkładać ostatni grosz właśnie na operację plastyczną w nadziei na lepsze jutro.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij