Piękne zęby od zaraz

Piękne zęby od zaraz

Historia skutecznego leczenia implantologicznego trwa już od ponad pół wieku – liczba zadowolonych pacjentów zwiększa się z roku na rok. Nic dziwnego więc, że także nowoczesna implantologia w Chorzowie ma się dobrze i stale rośnie w siłę. Poznajmy bliżej najważniejsze zalety tej formy leczenia.

Brak zniekształceń

Każde usunięcie zęba lub jego brak w łuku zębowym nie jest korzystne dla ogólnego zachowania naturalnego kształtu kości. W sytuacji jednak, gdy mówimy o zastosowaniu implantów, takie ryzyko nie występuje, a dodatkowo – implanty chronić będą także przed zniekształceniami spowodowanymi brakami w uzębieniu. Do tego stanowić będą również cenną podstawę do zastosowania protezy całkowitej. W związku z tym pacjenci nie będą już musieli borykać się z koniecznością podklejania tejże protezy, która zyska na ogólnej stabilności i komforcie codziennego użytkowania.

Implanty bez poprawek

Nowoczesna implantologia w Chorzowie, wdrażając coraz to bardziej innowacyjne rozwiązania technologiczne dąży także do tego, by powstałe odbudowy protetyczne oparte o implanty nie wymagały żadnych poprawek. Gwarantować będą wszystkim użytkownikom pełne poczucie bezpieczeństwa, stabilność, jak i wygodę oraz swobodę żucia. Do tego dawać będą wrażenie bliskie posiadaniu całkiem naturalnego uzębienia. A i to wpływać będzie na ogólny, bardzo wysoki komfort ich użytkowania.

Naturalnie i bez stresu

Nowoczesne implanty montowane w dobrej klinice implantologicznej w Chorzowie to gwarancja ogromnej naturalności. Nasze zęby bowiem prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie i naturalnie, a my sami zyskujemy pewność, że nasza atrakcyjność towarzyska czy zawodowa będzie rosła. Nie będziemy już straszyć mało estetycznymi brakami w uzębieniu, co korzystnie wpłynie także na naszą ogólną, dużą pewność siebie.

Inwestycja na lata

Co jeszcze przekonać może niedowiarków do zaufania nowoczesnej implantologii w Chorzowie? Doskonała jakość implantów, które po wszczepieniu i odpowiedniej pielęgnacji codziennej, służyć będą swoim nowym „właścicielom” już do końca ich życia.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij