Laserowe usuwanie blizn

Laserowe usuwanie blizn

Wiele osób nie potrafi pogodzić się z bliznami, które stanowią czasami niechcianą pamiątkę nieprzyjemnych wydarzeń. Na szczęście dzięki laserowemu usuwaniu blizn można pozbyć się wszystkich powierzchniowych niedoskonałości skóry w sposób skuteczny i całkowicie bezpieczny dla zdrowia.

Jak przebiega usuwanie blizn laserem?

Pacjenci korzystający z takich usług mogą być spokojni o jakość sprzętu, który jest wykorzystywanego podczas zabiegu. Jest to nowoczesny laser frakcyjny wyprodukowany przez amerykańską firmę Palomar. Doświadczony personel dobiera odpowiednią długość lasera w zależności od pożądanego efektu. Oprócz oczywistej funkcji jaką jest usuwanie blizn laserem, możliwa jest również redukcja zmarszczek, usuwanie rozstępów, eliminacja kurzych łapek oraz przebarwień. Bezpieczne dla zdrowia mikrowiązki światła uszkadzają uszkodzone miejsca w naskórku oraz skórze, co uruchamia proces gojenia się. Jego efektem jest zastąpienie uszkodzonych komórek nowymi. Takie rozwiązanie pozwala osiągnąć trwałe efekty już po skorzystaniu z jednego zabiegu. W przypadku poważniejszych blizn konieczne może być jego powtórzenie, ale o szczegóły najlepiej zapytać specjalistę. Jest to całkowicie bezbolesny proces, a pacjenci nie muszą korzystać ze znieczulenia.

Czy warto zapisać się na laserowe usuwanie blizn?

Chociaż większość blizn czy też takich niedoskonałości jak rozstępy lub kurze łapki nie wpływa negatywnie na zdrowie pacjenta, to potrafią przyczynić się do obniżenia jego samooceny. Dotyczy to szczególnie kobiet, którym zależy na zachowaniu naturalnego piękna na długi czas. Zapisując się na zabieg z wykorzystaniem lasera wystarczy zarezerwować sobie wolną godzinę, bo z reguły tyle w zupełności wystarczy na wykonanie sesji. Chociaż przez kilka godzin po zabiegu skóra będzie nieco zaczerwieniona, to na drugi dzień nie będzie już po tym śladu i można będzie skupić się na codziennych czynnościach oraz obowiązkach.

Bezpieczna medycyna estetyczna

W celu uzyskania pewności, że zabieg zostanie przeprowadzony przez odpowiedniego fachowca z wykorzystaniem najlepszego sprzętu, warto skorzystać z usług sprawdzonej firmy. Jedna z nich słynie wśród klientów z tego, że oferuje laser frakcyjny Rzeszów w bardzo przystępnych cenach. Dzięki temu można zaoszczędzić na każdym wykupionym impulsie lasera. Im bardziej wymagający zabieg – a więc im więcej trzeba będzie użyć tych impulsów – tym więcej zaoszczędzi pacjent. Firma posiada wiele dobrych opinii od zadowolonych klientów, co przełożyło się na to, że nie tylko Rzeszów, ale również mieszkańcy innych miast przyjeżdżają tutaj poddać się zabiegom.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij