Metabolic Balance okiem psychodietetyka

„Czy wiesz, że Twoja krew jest kluczem do spersonalizowanego programu żywieniowego? Jeśli szukasz drogi do zdrowego życia, już dziś poznaj Metabolic Balance – przekonuje Twój Psychodietetyk Agnieszka Stefaniak, która na co dzień pracuje z pacjentami z Polski i zagranicy, sięgając właśnie po Metabolic Balance. „Moc tego programu jest po prostu niezwykła, o czym przekonuję się każdego dnia, patrząc na postępy moich pacjentów” – dodaje.

Czym jest Metabolic Balance?

To program, który powstał w 2002 roku i od tego czasu jest stale rozwijany i optymalizowany przez naukowców. Ten program żywieniowy został opracowany w praktyce lekarskiej dra Wolfa Funfacka, a jego przeznaczeniem jest wspomaganie leczenia chorób dietozależnych w naturalny sposób.

Metabolic Balance od lat odnotowuje sukcesy w prowadzeniu pacjentów na całym świecie. Syndrom metaboliczny, cukrzyca typu 2, nadciśnienie, otyłość, to tylko niektóre z chorób cywilizacyjnych, wynikających niewłaściwego odżywiania. Uczestnicy są też pod wrażeniem przyjemnego efektu ubocznego – skutecznej i trwałej regulacji wagi.

„Pamiętajmy, że zrównoważony metabolizm to mocna podstawa zdrowia i witalności. Zaburzenia metaboliczne prowadzą do nadwagi i chorób, takich jak cukrzyca. Jednak zmiana diety przywraca metabolizm do pierwotnej, zdrowej pozycji wyjściowej: ma to regulujący wpływ na wagę i pozytywnie wpływa na choroby metaboliczne” – dodaje Agnieszka Stefaniak, która na co dzień pracuje we Wrocławiu, ale pod swoją opieką ma także pacjentów ze Szwecji, dokąd jeździ regularnie. Z wieloma pacjentami z całego świata spotyka się on line, ucząc że zrównoważony metabolizm to klucz do zdrowia.

To właśnie on pozwala:
• poprawić i utrzymać zdrowie
• poprawić sen oraz zwiększyć witalność i wydajność
• zwiększyć odporność w życiu prywatnym i zawodowym
• zrównoważyć stosunek kwasowości do zasadowości
• osiągnąć i utrzymać pożądaną wagę
• zboostować energię i witalną charyzmę
• zwiększyć ogólną jakość życia.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o równoważeniu metabolizmu i pozytywnym wpływie, jaki może mieć na Twoje zdrowie, Twój psychodietetyk Agnieszka Stefaniak jest do Twojej dyspozycji.

www.agnieszkastefaniak.pl

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij